14.6.2012 r. przed Sądem Okręgowym w Białymstoku zakończył się proces trojga lekarzy oskarżonych o dokonanie oszustwa przy wypisywaniu recept. Wyrok zostanie ogłoszony w ciągu tygodnia.
Sąd Rejonowy w Białymstoku w 2011 r. skazał ich na kary po pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata, po 2 tys. zł grzywny oraz nakazał zwrot Narodowemu Funduszowi Zdrowia kwoty prawie 18 tys. zł tytułem nienależnej refundacji.
Więcej: TUTAJ
Sąd Rejonowy w Białymstoku w 2011 r. skazał ich na kary po pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata, po 2 tys. zł grzywny oraz nakazał zwrot Narodowemu Funduszowi Zdrowia kwoty prawie 18 tys. zł tytułem nienależnej refundacji.
Więcej: TUTAJ
0 comments:
Post a Comment