2 lata dla lekarza za wyniesienie kart pacjentów ze szpitala

on Friday, June 29, 2012
PAP donosi, że w Lubuskiem lekarz z poradni szpitala psychiatrycznego zabrał 120 kart pacjentów. Lekarzowi postawiona zarzut ukrywania dokumentacji medycznej za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. W takcie przeszukania mieszkania podejrzewanego o ten czyn lekarza policja zabezpieczyła ponad dwadzieścia kart pacjentów.

Więcej na: PAP/Rynek Zdrowia

0 comments:

Post a Comment