Zdaniem prof. Ewy Łętowskiej „kiedy odszkodowanie wypłacał skarb państwa, sądy łatwiej uznawały odpowiedzialność za błędy lekarskie, bo to podmiot, powiedzmy, abstrakcyjny. Teraz, gdy będą miały zasądzić pieniądze od konkretnego szpitala - mogą wyżej ustawić poprzeczkę. I orzekać niższe”.
Więcej: www.wyborcza.pl
Więcej: www.wyborcza.pl
0 comments:
Post a Comment