Czy będzie trudniej o odszkodowanie od szpitala?

on Friday, June 29, 2012
Zdaniem prof. Ewy Łętowskiej „kiedy odszkodowanie wypłacał skarb państwa, sądy łatwiej uznawały odpowiedzialność za błędy lekarskie, bo to podmiot, powiedzmy, abstrakcyjny. Teraz, gdy będą miały zasądzić pieniądze od konkretnego szpitala - mogą wyżej ustawić poprzeczkę. I orzekać niższe”.

Więcej: www.
wyborcza.pl

0 comments:

Post a Comment