Zdarzenia medyczne – szpitale nie zgadzają się z decyzją komisji
We Wrocławiu dwa szpitale złożyły odwołanie od decyzji komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych. Oznacza to, że komisja, już w zmienionym składzie, będzie musiała rozpatrzyć sprawę ponownie. Komisja wcześniej orzekła, że doszło do zdarzenia medycznego i szpitale powinny zapłacić rodzinie zadośćuczynienie w kwocie nie wyższej niż 300 tys. zł. Więcej: www.gazeta.pl
0 comments:
Post a Comment