Zgodnie z zapowiedziami ministra Michała Boniego, od 1.1.2013 r. ma ruszyć Centralny Rejestr Ubezpieczonych, który ma za zadanie ułatwić życie pacjentom (nie będą musieli pokazywać druków RMUA) oraz lekarzom (zdejmie z przychodni i szpitali obowiązek sprawdzania czy pacjent ma ubezpieczenie czy nie).
Na razie to projekt, który przyjął w środę 1.8.2013 r. Senat. Teraz odbędzie się głosowanie w Sejmie.
Rozmowa z ministrem w Radiu TOK RM
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Na razie to projekt, który przyjął w środę 1.8.2013 r. Senat. Teraz odbędzie się głosowanie w Sejmie.
Rozmowa z ministrem w Radiu TOK RM
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
0 comments:
Post a Comment