Jak donosi Gazeta Wyborcza w Częstochowie Prokuratora prowadziła postępowanie w sprawie poświadczenia nieprawdy w dokumentacji i jej fałszowania (wystawianie dla kandydatów na kierowców zaświadczeń poświadczających ich stan zdrowia) oraz przyjmowania korzyści majątkowej za te czynności.
Lekarka potwierdzała stan zdrowia kursantów choć ich nie badała. W ten sposób co najmniej 127 osób uzyskało zaświadczenie wymagane przy odbywaniu kursu na prawo jazdy.
Jest to jeden z najczęściej spotykanych sytuacji gdy lekarz fałszuje dokumentację i przyjmuje korzyść majątkowa za poświadczenie nieprawdy.
Więcej: www.gazeta.pl
Czytaj również: Fałszowanie dokumentacji
Lekarka potwierdzała stan zdrowia kursantów choć ich nie badała. W ten sposób co najmniej 127 osób uzyskało zaświadczenie wymagane przy odbywaniu kursu na prawo jazdy.
Jest to jeden z najczęściej spotykanych sytuacji gdy lekarz fałszuje dokumentację i przyjmuje korzyść majątkowa za poświadczenie nieprawdy.
Więcej: www.gazeta.pl
Czytaj również: Fałszowanie dokumentacji
0 comments:
Post a Comment