Kolejne śledztwo w sprawie fałszowania dokumentacji medycznej

on Monday, July 2, 2012
Jak donosi Gazeta Wyborcza w Częstochowie Prokuratora prowadziła postępowanie w sprawie poświadczenia nieprawdy w dokumentacji i jej fałszowania (wystawianie dla kandydatów na kierowców zaświadczeń poświadczających ich stan zdrowia) oraz przyjmowania korzyści majątkowej za te czynności.

Lekarka potwierdzała stan zdrowia kursantów choć ich nie badała. W ten sposób co najmniej 127 osób uzyskało zaświadczenie wymagane przy odbywaniu kursu na prawo jazdy.

Jest to jeden z najczęściej spotykanych sytuacji gdy lekarz fałszuje dokumentację i przyjmuje korzyść majątkowa za poświadczenie nieprawdy.

Więcej:
www.gazeta.pl
Czytaj również: Fałszowanie dokumentacji

0 comments:

Post a Comment