Witam wszystkich Czytelników bloga,
w ostatnim czasie nastąpiła przerwa w publikacji nowych postów, za co przepraszam. Powodem jest większe zaangażowanie się w pisanie doktoratu i mam nadzieję, że już niedługo skończę. Z tego też powodu przewiduję kolejne przerwy wprowadzeniu bloga.
Pozdrawiam,
Agnieszka
0 comments:
Post a Comment