W Zamościu prowadzone było postępowanie o błąd medyczny. Sąd uznał, że „szpital nie ponosi odpowiedzialności za lekarzy, którzy zostali zatrudnieni na podstawie umowy zlecenie”
Pacjent domagał się 500 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i 12 tys. zł odszkodowania. Pacjent rok wcześniej przeszedł w szpitalu w Zamościu zabieg operacyjny na sercu. Zabieg wykonywali kardiochirurdzy zatrudnieni na umowy zlecenia. Jak informuje gazeta.pl pacjent był reoperowany.
Sąd Apelacyjny rozpoznając apelację orzekł o ponownym rozpoznaniu sprawy przez sąd I instancji.
Więcej: www.gazeta.pl
Pacjent domagał się 500 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i 12 tys. zł odszkodowania. Pacjent rok wcześniej przeszedł w szpitalu w Zamościu zabieg operacyjny na sercu. Zabieg wykonywali kardiochirurdzy zatrudnieni na umowy zlecenia. Jak informuje gazeta.pl pacjent był reoperowany.
Sąd Apelacyjny rozpoznając apelację orzekł o ponownym rozpoznaniu sprawy przez sąd I instancji.
Więcej: www.gazeta.pl
0 comments:
Post a Comment